Yaşam

Başrollerini Caner Cindoruk ve Damla Sönmez’in paylaştığı ‘Maviye Sürgün’ 12 Haziran’da başlıyor

Show TV’nin yeni dizisi ‘Maviye Sürgün’ 12 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’ın paylaştığı ‘Maviye Sürgün’de; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi oyuncular eşlik ediyor.

MAVİ SÜRGÜNÜN HİKAYESİ

‘Maviye Sürgün’ün hikayesi kısaca şöyle; Maruz kaldığı soruşturmanın ardından geçici olarak açığa alınan başarılı SAT komando ‘Ali’ (Caner Cindoruk), eşi ‘Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalığı haberi üzerine çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’nda butik otel işleten kayınpederi ‘Salih’in (Hakan Salinmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra ‘Ayda’nın vefatıyla tüm aile derin bir yas tutar. Artık acısı çok tazeyken, bir gece denize açılan ‘Ali’ ufukta sürüklenen bir tekne fark eder ve içindeki hanımı fırtınaya aldırmadan kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı ‘Defne’dir (Damla Sönmez). ‘Ali’, geçirdiği bir kaza sonucu geçici hafıza kaybı yaşayan ve başına gelenleri hatırlamayan ‘Defne’yi ‘Tanrı Misafiri’ olarak otele getirir. Hafızası parça parça silinen ‘Daphne’ gerçek bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı ‘Ozan’ (Serkan Altunorak) ile beklenmedik bir şekilde karşı karşıya gelen ‘Defne’nin kendine bir çıkış yolu aramaktan başka çaresi yoktur.

Intermedia ile NBCU’nun Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk ürünü ‘Maviye Sürgün’ 12 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de SHOW TV’de gösterilecek. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu