Haber

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan… SERENAY SARIKAYA’YI SODAYA ​​DAVET EDİN!

Oyuncuya davette bulunan Özcan, “Paylaşımından memnunuz. Kendisini Bolu Belediyesi’ne davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, sodamız meşhur” dedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisinin başrol oyuncusu serenay sarıkayakısa bir tatilin ardından dijital olarak yayınlanacak olan “Kim Geldi Kim Geçti” dizisinin çekimlerine başladı.

Çekimler için Bolu’ya giden Sarıkaya, “Bolu’yu seviyorum” paylaşımı yaptı ve Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖzcanDavet ertelenmedi.

“BOLU PAYLAŞIMI BİZİ KEYİFLENDİRDİ”

Seri çekim için Bolu’ya gidiyor serenay sarıkaya, setteki fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Bolu’yu seviyorum” notunu düştü.

Sarıkaya’nın paylaşımına sessiz kalmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Dizi çekimleri için Bolu’da bulunan Serenay Sarıkaya’nın ‘Bolu’yu seviyorum’ paylaşımı bizleri mutlu etti.

Bolu halkının temsilcisi olarak kendisini Bolu Belediyesi’ne davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, gazozumuz meşhurdur” dedi.

Dizide boşanma davaları üzerine çalışan bir hukuk bürosunda avukat olarak çalışan Leyla karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya’ya Metin Akdülger eşlik ediyor.

Kaynak: Dergi / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
Başa dön tuşu