Haber

Gedik Piliç sponsorluğunda Borusan Otomotiv Motorsporları İtalya’da birinci oldu

Türkiye kümes hayvancılığı sektörünün lider firması Gedik Piliç’in sponsorluğunda Borusan Otomotiv Motorsporları, İtalya’da düzenlenen GT4 European Series 4. ayak yarışlarında 1. olarak İstiklal Marşı’nı söyledi.

İtalya’da düzenlenen GT4 Avrupa Serisi 4. ayak yarışlarında Gedik Piliç sponsorluğunda Borusan Otomotiv Motorsport birinci oldu. Olumsuz hava koşullarına rağmen grupta yer alan Gedik Piliç Yönetim Kurulu Üyesi Yağız Gedik ve Enzo Joulie 4. sırada bitirirken, yarışın şampiyonları Berkay Besler ve Tom Edgar Türk Bayrağı ve İstiklal Marşı’nı göndere çekti. İtalya’da söylendi.

Başarılarıyla Türkiye’yi gururlandıran Borusan Otomotiv Motorsporları pilotlarını tebrik eden Gedik Piliç İcra Kurulu Başkanı Osman Gedik, “Gedik Piliç olarak sponsoru olduğumuz Borosan Otomotiv Motorsporları, 2019 yılında düzenlenen GT4 Avrupa Serisi 4. ayak yarışlarında birincilikle dönüyor. İtalya’nın motorsporları efsane pisti Misano, zorlu hava koşullarına ve rakiplerine rağmen başarılı sonuçlar elde eden pilotlar, Yağız Gedik ve Enzo Joulie ikilisi 15. sıradan başladıkları yarışı 4., Berkay Besler ve Pazar günü Tom Edgar birinci oldu.İtalya’da Türk bayrağını çektiler ve İstiklal Marşı söylendi.Borusan Otomotiv Motorsport pilotlarını ve ekibini tebrik eder, bundan sonraki yarışlarda başarılar dileriz.” – USAK

haber-basmakci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu