Haber

Karayollarında Kontrollü Ulaşım Sağlanıyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetim altında sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, İzmir Etraf Otoyolu’nun Bornova-Çanakkale istikametinde Karşıyaka kavşağında bulunan Karşıyaka köprüsü genişletme derzi onarım çalışması nedeniyle ulaşım soldan ve ortadan kontrollü olarak sağlanıyor. şeritler. Karşıyaka’dan Çiğli’ye dönüş kolu trafiğe kapatılacak ve araçlar Örnekköy kavşağından U dönüşü yaparak dış koldan Çiğli yönüne devam edebilecek.

Korkuteli-Elmalı yolunun 28’inci kilometresinde (Özdemir Mahallesi) patlayıcı kazı çalışması nedeniyle yol bugün 10.00-15.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak, ulaşım denetimli olarak sağlanacak.

Uşak-Afyonkarahisar yolunun 40’ıncı kilometresinde yer alan Karahisar Üst Geçit Köprüsü (Özdilek Kavşağı) genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle Afyonkarahisar-Uşak istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım yan yoldan devam ediyor.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri, Konya-Antalya istikametindeki sağ tüp bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldığı için servis yolu üzerinden ulaşım devam ediyor.

Eskişehir-Kütahya yolunun 8-10. Kilometrelerindeki sanat eserleri nedeniyle Eskişehir yönü trafiğe kapalı olup, diğer yönden ulaşım iki yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Bolu-Yeniçağa-Gerede yolunun 17. kilometresinde menfez yapılması nedeniyle Ankara-İstanbul yönü trafiğe kapatılarak, İstanbul-Ankara yönünden ulaşıma ikili ve kontrollü izin veriliyor.

Kurtun-Torul yolunun 5-35. Günyüzü-1, Günyüzü-2, Elceyiz, Kürtün, Özkürtün ve Kirazlık tünellerinin elektrik-elektronik sistemlerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım saat 17.30’a kadar tek şeritte devam edecek.

Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 47-52. Kilometrelerinde inşaat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım iki yönlü olarak sağlanıyor.

Devrek-Zonguldak-Çaycuma-Bartın yolunun 21-22. Ecekler Köprüsü’nde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Kağızman-Cumaçay-Ağrı yolunun 3-8. kilometre (Aşağıkent ve Ortakent köy geçişleri) üretim çalışmaları nedeniyle servis yolundan ulaşım devam ediyor.

inhisarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu