Yaşam

Kendi Hikayelerini Anlatan 17 Kişi Sağlam Bir İlişkinin Nasıl Olması Gerektiğini

Herkes bir ilişkiye başladığında hoş biri olmak ve sevildiğini hissetmek ister. Bazı anlarda sevildiğinizden emin olursunuz. Bu anları paylaşan kişileri sizler için derledik. Buyrun…?

Kaynak:https://www.boredpanda.com/wholesome-…

1. “İkinci randevumuzdu. Önce elimi tutmak için izin istedi. Sonra kedilerini görmek isteyip istemediğimi sordu. Aslında niyeti buydu. Benim kedi insanı olduğumu biliyordu.”

2. “Erkek arkadaşım ilişkimizin başlangıcında kelebekleri sevdiğimi bilmiyordu. Bana bahçesindeki kozanın fotoğrafını gönderdi. Daha sonra her gün kozayı kontrol edip fotoğrafını bana gönderdi. Kelebekleri severdi, bahçesine onları çekebilecek bitkiler dikti.”

3. “İlk çıkmaya başladığımızda çok gençtim, ne kadar alkole dayanabileceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bir şişe bal likörü içtim. Ertesi sabah ailesinin misafir odasında uyandım ve o yerde yatıyordu. Ona neden yerde uyuduğunu sordum. O gece iyi olduğumdan emin olmak istediğini söyledi.”

4. “Babam ve ben koridorda yürümeye hazırlanırken, müstakbel kocamın beni ilk gördüğünde vereceği tepkiye tamamen hazırlıksızdım. Dizleri büküldü ve gözleri yaşlarla doldu. Sağdıcı kolunu omzuma attı. Onu ayakta tutmak için omzunu. Birlikte geçirdiğimiz 5 yıl boyunca ilk kez onun duygusal olarak çözüldüğünü gördüm.”

5. “7 aylık hamileyim. Dün gece kocamdan saçımı örmesini istedim. Her zamanki gibi düzenli bir örgü yapmasını bekliyordum ama o bilgisayarını açtı, YouTube’da bir Fransız örgüsü eğitimine baktı, taradı saçımı (saçımın taranmasını sevdiğimi biliyor) ve ördüm. Birkaç kez tekrarlamak zorunda kaldım.” “Ama çok tatlıydı.”

6. “Annem hastanedeydi. Haber ben evdeyken geldi ve erkek arkadaşıma hiçbir şey söylemeden arabaya binip hastaneye gittim. Ben çıktıktan beş dakika sonra geldi. Yanıma koştu. Ben…”

7. “Bana New York’taki Amerikan Tarih Müzesi’ne bilet aldı. Müzeleri sevmiyordu ama onların benim için çok şey ifade ettiğini biliyordu. Çok mutluydum.”

8. “Kocam kalp krizinden öldü. Üç çocuğum var. Ama erkek arkadaşım umursamıyor. Kocamı her zaman özleyeceğim ama bu, erkek arkadaşımı daha az sevdiğim anlamına gelmiyor. O da bunu biliyor. Harika, destekleyici bir adama sahip olduğum için minnettarım.”

9. “Birkaç yıl önce yılbaşı gecesi apandisiti taklit eden hemorajik yumurtalık kistim vardı. İki aydır çıkıyorduk ve arkadaşlarıyla katıldığı partiden ayrıldı. Benimle hastaneye geldi. tüm testleri yaptı. Eve geldikten sonra ağrı kesicinin etkisini gösterene kadar benimle bekledi.”

10. “Erkek arkadaşımla yeni çıkmaya başlamıştık. Bobinim ağrıyordu ve değiştirmek zorunda kaldım. İşlemden sonra beni almaya gelir misin diye sordum. Önceden gelip işlem boyunca elimi tuttu ve çok ilgilendi. sonrasında bana iyi bak.”

11. “Erkek arkadaşım çok seyahat ediyordu. Aylarca ayrı kaldık. Bir bara gittik ve şarkıcı ara verdiğinde erkek arkadaşım telefonunda bizim şarkımızı çaldı. Buna gerçekten ihtiyacım vardı.”

12. “Eşim duygusal bir insan değildir. Ancak oğlumuz doğduğunda onu görür görmez ağladı. Bizi ne kadar sevdiğini bir kez daha anladım.”

13. “Ev sahibim taşınmamı istedi. Yaşadığım yerde yeni bir ev bulmak çok zordu. Beş aydır birlikte olduğum erkek arkadaşım beni bir restorana götürdü. Bana evinin anahtarını verdi. bir kutu. Bu anı beni hâlâ heyecanlandırıyor.”

14. “Ailemdeki herkes şubat ayında doğduğu için hiçbir zaman ayrı bir doğum günü kutlamadım. Doğum günümde erkek arkadaşımın evine gittim. Bana pasta ve mumlarla sürpriz yaptı. Belki çok büyük bir olay değildi ama anlamı vardı. benim için çok şey.”

15. “Erkek arkadaşım beni boşanmaya çalıştığım istismarcı kocamdan kurtardı. Beni bulamayacağı bir yere taşınmama yardım etti.”

16. “Çıkmaya başladıktan birkaç ay sonra ne zaman evimden ayrılsa, ona onu sevdiğimi söylerdim ve o da bana karşılık verirdi. Sonra bana sarılır ve gözlerinde yaşlarla biraz duygulanırdı. çok tatlıydı, beni gerçekten sevdiğinden emindim.”

17. “Kötü hissediyordum ve elinde çorbayla kapımın önüne gelerek beni şaşırttı. Daha sonra mutfakta çay içmeye başladık ve zamanın geçtiğini fark etmedik. 2 saat boyunca el ele tutuşarak, çoğunlukla sessizce oturarak geçirdik. … Şimdiye kadarki en güzel gündü.”

karacoban-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu