Haber

Kübra Par’dan Hafize Gaye Erkan’a: Sizi izliyoruz

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan hakkında son birkaç gündür çeşitli tartışmalar gündemde.

Sözcü Gazetesi’nin aktardığı haberde Önder Erkan’ın babası Erol Erkan’ın Merkez Bankası’nda bir çalışanı işten çıkardığı belirtildi. İşten çıkarılan Büşra Bozkurt’un tezlerine göre, bankadaki bir başka kadın çalışanın Erol Erkan tarafından tokatlandığı iddia edildi.

Bosslar Dünyası’ndan Toygun Atilla ile konuşuyoruz Tartışmalara ilişkin Erol Erkan, “Böyle bir şey mümkün mü? Benim de bir kızım var. O aynı zamanda benim kızım sayılır. “Aslında bu tür bir komploya nasıl alet olduğuna şaşırdım.” o cevapladı.

‘BUNDA TUHAF BİR ŞEY YOK MU?’

Kübra Par TV100’deki programındaErol Erkan’ın açıklamalarına tepki gösteren Hafize Gaye, Erkan’ı eleştirdi:

“Küçük bir bebeğiniz olabilir. Kadınların iş hayatına girmesiyle bu tür zorluklar oluyor ama çok kritik bir durumdasınız ama babanız veya anneniz sürekli Merkez Bankası’na gelip oradaki çalışanlara müdahale ediyorsa siz varsınız.” küçücük bir bebek, artık susma hakkınız yok. Kritik bir durumdasınız. Babanız röportajında ​​ekonomiden bahsediyor. Hafize Hanım, babanızın ekonomi yönetimi konusundaki yorumlarını neden dinleyelim? Değil mi? Burada bir tuhaflık mı var? Babanın böyle konuşması bile Merkez Bankası’na gittiğinin göstergesidir. Lütfen bu duruma bir son verin. Siz çok hassas bir kurumun başındasınız. “Gözümüz sizin üzerinizde.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu