Haber

Siyasete Girmek mi? Kadir İnanır’a O Partiden Milletvekili Teklifi Yapıldı!

14 Mayıs seçimleri nedeniyle gündem oldukça hareketli. Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi’ne kısa bir süre kala partilerden birçok isme adaylık teklifleri gönderiliyor. Ünlü isimlerin siyasete girmeye başladığı bu günlerde Yeşilçam oyuncusu Kadir İnanır da gündemdeydi. Kadir İnanır’ın bir partiden milletvekili aday adayı olduğu iddia edildi.

Acaba Kadir İnanır’a hangi parti teklifte bulundu? Detayları görelim…

Tüm Türkiye’nin gündeminde olan 2023 seçimleri için geri sayım devam ediyor. 14 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşlar kenetlendi.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine kısa bir süre kala siyaset dünyasında hareketlilik hız kesmeden devam ediyor.

Seçimler yaklaşırken birçok ünlü isim milletvekili aday adaylarını açıklamaya başladı. Bazıları siyasi partiler tarafından teklif edildi.

Mehmet Aslantuğ, İbrahim Tatlıses, Faik Öztürk ve Kerem Fırtına bu kez Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Kadir İnanır gündem oldu.

Çektiği sayısız filmle hafızalara kazınan İnanır’ın milletvekili adaylığı iddiası bomba gibi gündeme geldi.

OnurAkayMedya’nın haberine göre Kadir İnanır’a milletvekili adaylığı öneren parti Yeşil Sol Parti.

2013 analiz sürecinde iktidar tarafından akil insanlar heyetine götürülen Kadir İnanır’ın teklifi değerlendirdiği ancak şu anda kesin bir yanıt vermediği söyleniyor.

Ünlü oyuncu daha önce Halkların Demokrasi Partisi’nden milletvekili teklifi sunmuştu. Ancak İnanır, sağlık sorunları nedeniyle teklifi reddetti.

Konuyla ilgili görüşleriniz nelerdir? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu