Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanlar Açıklandı: Dayak Başlasın!

Yeni çıkanlar ve haftalar sonra tekrar yükselenler gelirken oyun dünyası bu hafta oldukça hareketli. Steam verilerine göre tüm dünyadaki oyuncuların alışkanlıklarının nabzını tutalım.

1. Listenin ilk satırı biliyorsunuz.

Half-Life modu olarak hayatına başlayan Counter-Strike’ın ilk geliştiricileri buraya geleceğini tahmin edebilir miydi? Aylardır listelerin zirvesine oturan oyun, sadece globalde değil, hemen hemen tüm bölgesel listelerde de lider durumda.

2. Street Fighter 6 geldi!

Köklü seri sonunda yeni oyunuyla karşınızda ve çok özlemişiz gibi görünüyor! Oyunseverlerden ve eleştirmenlerden yüksek puan alan Capcom’un yapımı, çıktığı andan itibaren 1 milyon satış barajını aştı.

3. Bizden başka herkese ait olan Steam Deck’te yine sıra geldi.

Tüm Steam kitaplığını elimize bırakan Steam Destesi, muhtemelen Valve’ın bugüne kadarki en başarılı donanımıdır. Listenin ilk beşinden şimdi ayrılmadı.

4. Naraka: Bladepoint listede dördüncü sırada.

Battle royale türüne farklı bir soluk getiren oyunumuz tamamen yakın dövüş üzerine odaklanmaktadır. Farklı dövüş stilleri ve yeteneklerine sahip karakterlerimiz ile düşmanları alt ederken, akıcı dövüş sistemi de beğeni topluyor.

5. PUBG: Battlegrounds, tıp bayrağını taşımaya devam eden yapımlardan biridir.

Battle royale türünün nadide temsilcilerinden biri olan PUBG: Battlegrounds, tamamen ücretsiz sisteme geçmesinin ardından oyuncu sayısını önemli ölçüde artırdı. Ülkemizde de bilinen oyun bu hafta global listede beşinci sırada yer alıyor.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Kader 2

  • Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş II

  • Kırmızı Ölü Kefaret 2

  • Son Denemeler

  • Apex Efsaneleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu