Teknoloji

Ubisoft’un 15 Yıldır Geliştirdiği Beyond Good & Evil 2 Geliyor!

 
Uzun süredir bilinen Ubisoft tarafından geliştirileceği açıklanan Far Cry, Assassin’s Creed, Prince of Persia ve Beyond Good & Evil 2 yeni açıklamalarla geliyor. Son altı ayda yedi habersiz oyun projesini iptal eden ve korsan temalı oyunu Skull & Bones’u 6. kez erteleyen ekip, Beyond Good & Evil 2’nin halen geliştirme aşamasında olduğunu belirtiyor.
 
Beyond Good & Evil 2’nin tamamen rafa kaldırıldığı varsayılmıştı.
 
 
 
Ubisoft ekibi, uzun bir geliştirme süreci olan Beyond Good & Evil 2 için Eurogamer ile yaptığı röportajda şunları söyledi: “Beyond Good and Evil 2’nin geliştirme süreci halen devam ediyor ve ekip, tezini gerçekleştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Ubisoft grubu tarafından yapılan bu açıklama genel olarak muğlak bir terim olarak nitelendiriliyor.
 
Beyond Good & Evil 2, fantastik bir şekilde on beş yıl önce duyurulmuştu. Bir süre sonra bu oyundan ses çıkmadı ve projenin iptal olacağı düşünüldü. Akabinde oyunla ilgisi olmayan bir E3 görüntüsü yayınlandı ve ardından tekrar ortadan kayboldu. Çalkantılı bir geliştirme süreci yaşayan oyun, bakalım çıkacak mı? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

cermikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu